Kto strzeli karnego w Lipowej? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będą rywalizować w rzutach karnych, przeciągać linę i biegać w workach. Już po raz szósty w Lipowej odbędzie się rodzinny festyn sportowy.

football-452569 960 720

Organizatorzy zapraszają na imprezę już jutro, w sobotę, 15 lipca na stadion LKS Skrzyczne. Festyn rozpocznie się turniejem piłkarskim o 10.00. Na godzinę 11.00 przewidziany jest mecz żaków, a następnie juniorów. O 15.00 rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej. Trzy godziny później zawodnicy rywalizować będą w rzutach karnych. W programie wydarzenia również konkursy z nagrodami, nabór do drużyn LKS,  malowanie twarzy, przeciąganie liny, bieg w workach oraz zabawy dla dzieci. 

Festyn zakończy się taneczną zabawą.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę