Punkty Guzika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Hochfilzen toczyła się w ten weekend rywalizacja biathlonistów.

Guzik nowy

 Z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Guzik z BLKS Żywiec, który wywalczył pierwsze punkty Pucharu Świata w sezonie. Polak rozpoczął od bezbłędnego strzelania, które pozwoliło mu awansować z końca stawki na 41. pozycję. Podczas kolejnych wizyt na strzelnicy Guzik spudłował czterokrotnie, ale dzisiaj wcale nie oznaczało to w jego przypadku utraty dobrej lokaty. Nasz zawodnik zyskiwał najkrótszym czasem strzelania i nieźle jak na siebie spisywał się na trasie. W efekcie do mety dotarł na 39. miejscu poprawiając swoje osiągnięcie ze sprintu aż o 16 pozycji.

- Strzelanie było bardzo szybkie, ale mogło być bardziej celne. Przy lepszej skuteczności można się było pokusić o wyższą lokatę. Awans o szesnaście miejsc i tak uważam za dobry występ. Mam nadzieję, że takich biegów będzie coraz więcej - powiedział Grzegorz Guzik po wywalczeniu pierwszych punktów PŚ w sezonie. 

W niedzielę Polacy - w składzie: Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Wojciech Skorusa, Marcin Szwajnos - zajęli 19. miejsce ze stratą 5.32,9 do zwycięzców.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę