Bachledka wystartowała. Nowością centrum treningowe dla klubów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mnóstwo śniegu i wspaniałe warunki umożliwiają udostępnić kolejne trasy narciarskie oraz nowe atrakcje. Bachledka zmieniła się w prawdziwy raj dla wszystkich miłośników śniegu. Trzy razy w tygodniu oferuje wieczorową przygodę pod gwiazdami z wyjątkowymi przeżyciami i widokami.


 

Pani Zima pokazała swe oblicze. Intensywne opady śniegu i sztuczne naśnieżanie cieszy narciarzy i przede wszystkim dzieci. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy freeride´u, dla których zima przygotowała raj na ziemi.

Nowością jest nowe Centrum Treningowe przeznaczone głównie dla członków klubów narciarskich. Nowa trasa nosi imię braci Otta i Vlada Krajňáków. Jej długość przekracza 920 m a różnica wysokości wynosi 212 m. Otto Krajňák jest zdobywcą nagrody Kryształowy Globus za zwycięstwo w Mistrzostwach Świata Weteranów a także kilkukrotnym mistrzem świata w kategorii Masters.

Mnóstwo śniegu przynosi radość nie tylko narciarzom. Z przyjaznych warunków i zmodyfikowanych tras cieszą się także zwolennicy narciarstwa biegowego i skialpinizmu, dla których wyznaczona jest nowa trasa prowadząca z Bachledowej Doliny na grzbiet Magury Spiskiej. Na narciarzy biegowych czeka trasa widokowa o długości 14 km, prowadząca grzbietem Magury Spiskiej do Ździaru.

Wieczorem zabawa się nie kończy. Magiczne krajobrazy – to wieczorny program pełen niezapomnianych przeżyć przedstawiany trzy razy do tygodnia. Turyści natychmiast go pokochali. Światło magicznych krajobrazów rozjaśni się w Bachledce podczas programu towarzyszącego już 28 grudnia 2023 roku.

W każdą środę, piątek i sobotę w czasie od 17:00 do 21:00 czeka na zwiedzających wieczorny spacer po Ścieżce w Koronach Drzew oraz pełna rozrywki jazda na sankach w blasku księżyca i gwiazd. Ścieżka w Koronach Drzew oświetlona jest łańcuchem świetlnym o długości 1234 m. Tuż przed wejściem znajduje się wystawa świetlna, która wciągnie Cię do magicznego świata świateł. Ciesz się wieczorną jazdą na sankach na trasie saneczkowej o niesamowitej długości 2,5 km i zdobądź nowe doświadczenia. Wieczorne niebo dodaje całości niepowtarzalnego magicznego klimatu.

Rozrywka na stoku trwa przez całą zimę. Ośrodek przygotował dla Ciebie program muzyczny, śnieżne imprezy oraz koncerty muzyki ludowej. Zima w Bachledce będzie dla dzieci i rodziców bajkowa - z mnóstwem śniegu, rozrywki, sportu i wyjątkowych przeżyć.

Więcej informacji na stronie - www.bachledka.sk

 

Bachledka Ski & Sun

Bachledka Ski & Sun to najszybciej rozwijający się całoroczny ośrodek górski znajdujący się tylko 30 km na północ od Popradu i 15 km od granicy polskiej w Ździarze.

Łączy trzy doliny mające dostęp do ośrodka – Bachledową Dolinę, Małą Frankową i Jeziersko.

W ośrodku można znaleźć ulubioną Ścieżkę w Koronach Drzew, duży park dziecięcy Królestwo Lasu, wózki górskie, place zabaw dla dzieci oraz mnóstwo szlaków turystycznych i rowerowych. W obiekcie mieści się kolej linowa, restauracja PANORAMA Bachledka z przepięknym widokiem, apartamenty Bachledka a oraz różnego typu sklepy, wypożyczalnia rowerów elektrycznych czy nart.

W sezonie zimowym znajdziesz w ośrodku nową trasę narciarską pod nazwą Centrum Treningowe im. Otta i Vlada Krajňáków. Bachledka oferuje całosezonową gwarancję śniegu oraz trasy narciarskie o różnej skali trudności o łącznej długości 8,5 km. Do dyspozycji jest także trasa saneczkowa o długości 2,5 km, park dziecięcy oraz Szkoła narciarska Gorgy. Bachledka Ski & Sun należy do grupy Tatry Super Ski łączącej 18 ośrodków narciarskich w słowackich i polskich Tatrach, w których można jeździć na nartach za pośrednictwem jednego skipassu.

Kontakt

Michal Rusiňák
Marketing manager

BACHLEDKA Ski & Sun
Bachledova dolina 702
059 55 Ždiar

T +421 902 905 925
E michal.rusinak@bachledka.sk
www.bachledka.sk

 

DSC05787 2 copy

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę