Na ringu o kapelusz góralski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecki MOSiR zaprasza na Międzynarodowy Turnie Bokserski o „Kapelusz Góralski”. Podczas turnieju będzie miał miejsce Benefis Stefana Gawrona. Gala boksu odbędzie się w sobotę 2 września 2017 r. w Amfiteatrze pod Grojcem. Honorowymi gośćmi będą znani polscy bokserzy m.in. Marian Kasprzyk, Marcin Najman, Grzegorz Proksa oraz Mariusz Wach.

Zawody przeznaczone są dla zawodników w kategoriach wiekowych: młodzik, kadet, junior, senior. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są przestrzegać Turnieju. Zawodników i trenerów Kluby ubezpieczają we własnym zakresie, m. in. Od NW i OC
Turniej rozegrany zostanie zgodnie z regulaminem sportowym PZB tzn. walki trwają dla: Młodzik – 3 rundy po 1,5 minuty z jednominutowymi przerwami między rundami Kadet – 3 rundy po 2 minuty z jednominutowymi przerwami między rundami Senior – 3 rundy po 3 minuty z jednominutowymi przerwami między rundami Zawodnicy występują we własnym (atestowanym przez A.I.B.A) sprzęcie sportowym i specjalistycznym. Zawody odbędą się zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Bokserskiego i pod nadzorem Śląskiego Związku Sportowego.
Rozpoczęcie walk o godz. 16.00. Bilety na galę w cenie 10 zł dostępne w Miejskim Centrum Kultury, 
Al. Wolności 4, 34-300 Żywiec.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę