Po Ksawerym ma przyjść Orkan Grzegorz - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomo już, że w weekend nie ma co spodziewać się ładnej pogody. Okazuje się jednak, że jest groźba ponownego bardzo silnego wiatru.

 W niedzielę i poniedziałek nasz region może nawiedzić Orkan Gzegorz. Meteorolodzy przewidują, że może okazać się silniejszy niż niedawny Ksawery. Może się tak stać przez tzw. niże wtórne w północno - zachodniej Europie. Apogeum wichur przypadnie na niedzielę. Na południu Polski powiewy moga osiągać nawet 120 km/h. W mniejszym nasileniu wiatr może utrzmać się do poniedziałku. Silnym powiewom wiatru towarzyszyć będą obfite opady deszczu. Dla pewnej równowagi coś weselszego, przestawiamy czas  z soboty na niedzielę i śpimy o godzinę dłużej.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę