Jest plan odnowy parkowego drzewostanu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecki Park Habsburgów, jedna z głównych atrakcji miasta, dwukrotnie znalazł się w centrum oddziaływania orkanów. Skutek: liczne zniszczenia drzewostanu. Są już plany jego rewitalizacji.

Nasadzanie drezwek 2

Dokładny bilans strat, jakie spowodował Orkan Ksawery, podawaliśmy TUTAJ. Kilka tygodni później, po przejściu „Grzegorza”, zniszczonych zostało kolejnych 20 drzew. Miasto otrzymało od jednej z firm środki pieniężne, które mają być przeznaczone na zakup 115 drzew: buków, klonów, lip, akacji i dębów. Posadzone mają być w Parku Miejskim jesienią 2017 i wiosną przyszłego roku.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę