Cztery osoby wzięte do szpitala - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj po południu w Trzebini miał miejsce wypadek, na skutek którego poszkodowana była czwórka pasażerów, a droga przez jakiś czas całkowicie zablokowana.

Policja ogolna nast

 - Jak wstępnie ustalili policjanci, prowadząca peugeota 35-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z Fordem Fiestą, prowadzonym przez 45-letnią kobietę, również mieszkankę naszego powiatu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznało trzech pasażerów peugeota – dwóch 17-latków i jeden 7-latek oraz 20-letnia pasażerka forda. Wszystkie te osoby przewiezione zostały do szpitala – powiedziała oficer prasowy żywieckiej policji asp. szt. Mirosława Piątek.

 

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę