Kto za Wasilewską we władzach powiatu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomo już, że Anna Wasilewska, radna powiatowa z okręgu Jeleśnia, zostanie zaproponowana premierowi do zaaprobowania na stanowisko pełniącej funkcję wójta Jeleśni. Kto ją zastąpi na dotychczasowym miejscu?

Sesja rady pow

Anna Wasilewska nie będzie mogła łączyć tych dwóch funkcji. W związku z tym do Rady Powiatu wejdzie za nią osoba, która w ostatnich wyborach samorządowych uzyskała największą liczbę głosów pośród kandydatów tego samego okręgu i ugrupowania, którzy do tej rady się nie dostali. Będzie to zatem Halina Harężą z terenu gminy Jeleśnia, była dyrektor szkoły w Przyborowie. W wyborach samorządowych, w których reprezentowała KW Prawo i Sprawiedliwość, uzyskała 4,89% głosów.

 

Udostępnij

1
-4
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę