"Przekręty" w szkole w Krzyżowej? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Jak podało Radio Bielsko, faktami dotyczącymi szkoły w Krzyżowej interesuje się prokuratura. 

- W Prokuraturze Rejonowej w Żywcu od 2017 roku prowadzone jest postępowanie w sprawie przywłaszczenia mienia na szkodę Zespołu Szkół nr 3 w Krzyżowej w okresie od lutego 2008 do 31 sierpnia 2013r w Krzyżowej, tj. o przest. z art.284 paragraf 1 kk.Jak wskazano, postępowanie prowadzone jest "w sprawie". Dotąd nikomu nie przedstawiono zarzutów, poinformował nas rzecznik bielskiej prokuratury, Jacek Boda. Sprawa, jak informuje bielska rozgłośnia, zgłoszona była do prokuratury przez wójta gminy. Nie wiadomo dokładnie, co zostało przywłaszczone, ale nieoficjalnie mówi się o dużych nadużyciach. Na terenie Jeleśni i Krzyżowej sprawa jest tajemnicą Poliszynela. Przesłuchiwane przez policjantów są coraz szersze kręgi osób, w tym dostawców. Informacja Radia Bielsko TUTAJ

Udostępnij

7
+7
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę