"Podwyżki emerytur" - burmistrz o Kaczyńskim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Cygan ukradł, kowala powiesili”. Takie często przytaczane w ostatnich dniach powiedzenie można odnieść do reakcji burmistrza Antoniego Szlagora na słowa Jarosława Kaczyńskiego.

burmistrz

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział ustawę, obniżającą o 20% pensje wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Co istotne, zapowiedział to przy okazji informacji o tym, że ministrowie mają oddać na czele społeczne otrzymane niedawno nagrody. Po kilkunastu godzinach, postami na komunikatorze twitter, zareagował burmistrz Żywca.

„Mam nadzieję Panie Prezesie Kaczyński że następnym krokiem będzie podwyżka dla najmniej zarabiających, podwyższenie głodowych emerytur tych najniższych, ikwidacja gabinetów politycznych, obniżenie stawki vat i wiele innych działań!”

I dalej:

„Żaden wójt burmistrz prezydent miasta zgodnie z przepisami prawa nie może otrzymać nagrody! Szkoda że jak ktoś dyskutuje i mówi o nagrodach nie przekazuje tej prawdy! A przecież na pewno niedawno klęczeli przy konfesjonale !!!” - napisał Antoni Szlagor.

Udostępnij

19
+10
9

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę