Droga w Bystrej nieprzejezdna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To jedna z wielu ostatnio informacji o robotach drogowych. Może się okazac istotna nie tylko dla mieszkańców, ale i turystów, udających się na Słowiankę i dalej.

Tasma roboty

Powiatowy Zarząd Dróg zawiadomił, że w sobotę (20 kwietnia) wykonywana będzie nowa nawierzchnia bitumiczna w miejscowości Bystra - gmina Radziechowy - Wieprz. Dotyczy to zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1430 S Bystra – Juszczynka w km 0+000 do km 0+130”. Roboty zostaną przeprowadzone w godzinach przedpołudniowych. Nawierzchnia będzie wykonywana na całej szerokości jezdni. W tym czasie droga na tym odcinku, czyli Wieprz - Juszczyna, będzie nieprzejezdna. Za powstałe utrudnienia zarząd przeprasza.

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę