Nadchodzi koniec głosowania! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Coś niebywałego! Różnica między 17 a 26 zespołem w klasyfikacji to jedynie 11 głosów!!! O północy 31 maja koniec głosowania na zespoły, które wystąpią 16 i 17 czerwca na Beskidy Music Festival.

BMF Zgloszenia

Możliwe, że ostatnie dwa dni głosowania zmienią bardzo wiele! Jeszcze nic nie jest zatem przesądzone! Głosujcie i wybierajcie swoich faworytów!

Przypominamy, że do konkursu finałowego dostanie się czołowa dwudziestka wykonawców, którzy w głosowaniu otrzymają największą liczbę głosów.

Wyniki na dzień 23 maja możecie zobaczyć na https://beskidy.news/serwis-specjalny/3088-glosowanie-sms-owe-ostatnia-prosta, natomiast lista wszystkich wykonawców jest dostępna TUTAJ.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę