Na żywca w Żywcu: Smolik // Kev Fox - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beskidy Music Festival za nieco ponad tydzień, przypominamy kolejnych znanych wykonawców, którzy na nim się zaprezentują.

Smolik-kev-fox-cd

 Usłyszymy projekt Smolik // Kev Fox. Panowie zagrają na Błoniach przy Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu w sobotę 16 czerwca godz.  20.00.

Andrzej Smolik – kompozytor, producent i multiinstrumentalista, znany z Wilków, współpracy z Katarzyną Nosowską i całą plejadą gwiazd polskiej muzyki przełomu stuleci, a także autor intrygujących płyt solowych, penetrujących pogranicze popu, alternatywy i elektroniki. Dorobił się własnego, rozpoznawalnego brzmienia. Jego produkcje to właściwie osobny gatunek muzyczny. Na swojej muzycznej drodze spotkał brytyjskiego wokalistę Keva Foxa, muzyka, wokalistę i songwrittera. I dobrze się stało. Razem nagrali album, który nie tylko zapewnił im Fryderyka, ale przede wszystkim zaprocentował trasą koncertową, na której okazało się, że takiego duetu jak Smolik i Fox dawno nie było. Projekt nosi nazwę Smolik // Kev Fox.

Podkreślamy wciąż, że cena wejściówki na cały dzień festiwalu, a więc i ten koncert, jest bardzo atrakcyjna – 15 zł (W PRZEDSPRZEDAŻY DO 10 CZERWCA, POTEM 20 ZŁ). O tym jak ją nabyć oraz o innych szczegółach przeczytacie na stronie internetowej festiwalu:

http://www.beskidymusicfestival.pl

Udostępnij

6
+6
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę