Szkoła muzyczna w Czernichowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To dobra informacja dla utalentowanych osób z gminy Czernichów i nie tylko. Otwarto filię żywieckiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej. Można już zgłaszać się na zajęcia.

szkola muzyczna

Lekcje przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z gminy Czernichów oraz z okolicznych gmin. Na początek zaplanowana jest nauka gry na gitarze. Zajęcia odbywać się będą we wtorki w szkole w Czernichowie oraz w czwartki w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim.

Jak podkreśla Mateusz Klein z Beskidzkiego Centrum Muzycznego, w ramach którego działa Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Żywcu, terminy lekcji z każdą chętną osobą ustalane będą indywidualnie. Szczegółowe informacje o zajęciach i płatnościach udzielane są pod nr tel. 693 059 507. 

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę