"My som chopcy z OSP..." - teledysk Milówki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strażacy z OSP Milówka wystąpili w teledysku do piosenki, zatytułowanej "OSP", kabaretowo-biesiadnego zespołu Kuzyn Mix. Akcja dzieje się zarówno w remizie, jak i w domu, z którego druhowie ratują góralkę.

Strazaki teldysk

Kuzyn Mix to śląsko-góralski duet, który tworzy dwóch kuzynów: Krzysztof Procek oraz Wiesław Włoch. Postanowili nagrać piosenkę o strażakach-ochotnikach i do teledysku zaprosić samych druhów.

- Pomysł wyszedł od samego zespołu, bo jeden z jego członków to nasz znajomy. Zaproponował nam to, dyskutowaliśmy nad formułą, jak miałoby to wyglądać i powstał teledysk. Całość udało się nakręcić w ciągu jednego dnia, ale trzeba było się mocno starać, żeby zdążyć ze wszystkim - powiedział prezes OSP Milówka Marcin Żyrek portalowi osp.pl.

Na klipie widać góralkę, która z powodu zadymienia w domu dzwoni do strażaków. Ochotnicy dwoma wozami ruszają z remizy do akcji. Chwilę później wynoszą nieprzytomną kobietę z zadymionego domu i udzielają jej pierwszej pomocy. Zobaczycie go poniżej. 

Udostępnij

21
-3
24
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę