Wilki znów w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na początku roku głośno było o wilkach, które przebiegały przez jedną z dróg gminy Lipowa. Niebawem to słowo znajdzie się na ustach Lipowian z innego powodu.

Wilk 2

 W lutym br. leśniczy Przemek Knapek nakręcił filmik, na którym w zimowy poranek wilki przebiegają drogę. Zdobył on dużą popularność, nie tylko lokalnie, a przez jakiś czas po tym fakcie terminy: Lipowa i wilki stały się mocno ze sobą związane w społecznym odbiorze. Filmik Zobaczycie pod tekstem.

Nie wiadomo, jaką rolę odegrało to powiązanie w doborze zespołów, niemniej jednak gwiazdą tegorocznych Dni Śliwkowej Gminy Lipowa będzie zespół Wilki.

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Co jeszcze będzie się działo w jej trakcie? Poza kinem plenerowym dla młodszych i starszych, na scenie przy największym pomniku śliwki w Polsce zobaczymy młode, bardzo dobrze zapowiadające się kapele, takie jak Rocker Soul z Czechowic – Dziedzic, Pociąg Rock’n’roll z Bielska – Białej/Wilkowic, czy zespół TON z Żywca. Poza nimi zagra legenda polskiego folku czyli zespół Trebunie-Tutki. To muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca, która przeszła ewolucję od kapeli ludowej po zespół koncertujący na największych festiwalach muzyki świata w Europie, a także Azji i Ameryce Płn. Będzie głośno i różnorodnie. 

Film: Przemek Knapek

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę