W szkole znów będzie szkoła? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Budynek, w którym wcześniej mieściła się Szkoła Podstawowa w Żywcu Kolebach, zakupiła warszawska fundacja św. Królowej Jadwigi. Planuje ona wznowić w tym miejscu szkolne zajęcia.

 Jak poinformował nas Wojciech Gołek z Urzędu Miasta w Żywcu, budynek został sprzedany za 450 tys. zł fundacji, która jest organem prowadzącym sieć szkół Montessori. Na zakup nieruchomości ogłoszone zostały wcześniej dwa przetargi.

Przypomnijmy, zajęcia w szkole w Kolebach zawieszono kilka lat temu. Protestowali nauczyciele i rodzice - to jednak nie zmieniło decyzji władz. Teraz w placówce znów mają odbywać się lekcje.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę