Dni Żywca 2019 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Dni Żywca. Na jakie atrakcje w tym roku będzie można liczyć?

Amfiteatr pod Grojcem w dniach 14-15 czerwca zapełni się fanami dobrej muzyki, zabawy i piwa, ale zarazem historii i zdrowia. Z okazji Dni Żywca zaplanowano szereg wyjątkowych atrakcji.

Sobota - dzień pierwszy

W sobotę o godz. 12.00 w Sali Ratuszowej Urzędu Miasta rozpocznie się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Żywcu. Kolejno o 13.30 zostanie wygłoszona prezentacja pt. “Historia żywieckiej lalki - model stroju mieszczki żywieckiej”, którą organizuje Muzeum Miejskie w Żywcu wraz ze Stowarzyszeniem Asysty Żywieckiej. Jeszcze tego samego dnia od godz. 16:00 będzie trwać VI Festiwal Kolorów, VI Maraton Zumby i po raz pierwszy Festiwal Balona.

Niedziela - dzień drugi

W niedzielę od godz. 10:00-13.00 przewidziana jest impreza prozdrowotna pt. “Czas na zdrowie”, organizowana z okazji 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce, natomiast w godz. 8:30-14:00 na Żywieckim Rynku będzie można oddać krew. Na największe gwiazdy wieczoru poczekamy do 17:00, ponieważ dopiero wtedy na sceną wkroczą: Małe Kino, South Machine, Nowak i Złe Psy oraz najbardziej wyczekiwany Ray Wilson, wokalista zespołu Genesis.

Imprezą towarzyszącą wydarzeniu będzie XXIV Międzynarodowa Giełda Birofilów, która potrwa przez całe 2 dni w Piwiarni Żywieckiej. Dla miłośników dobrej książki Dni Żywca rozpoczną się już 7 czerwca o godz. 17:00 w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej, gdzie gościem będzie Krzysztof Czyżewski.

Na wszystkie atrakcje związane z Dniami Żywca wstęp wolny, oprócz koncertów w niedzielny wieczór - 15 zł.

Dni Zywca plakat

Oprac. MG.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę