Pełne na Dni Żywca? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasz Czytelnik zwraca uwagę na dużą ilość przepełnionych koszy na śmieci na terenie Żywca, a w szczególności w Zabłociu.

Od dawna jest to problemem miasta, ale ostatnio do naszej redakcji dociera szczególnie dużo sygnałów świadczących o tym, że odpowiednie służby nie radzą sobie z ty,m aspektem porządku.

- Kosze w kluczowych punktach miasta są przepełnione, wysypuje się z nich, a jeden był nawet jakby z nerwów zwalony i zniszczony. Nie wiem, czy to na Dni Żywca specjalnie taka atrakcja? - zastanawia się Czytelnik.

My z kolei zauważyliśmy niemałą i rosnącą kupę śmieci w miejscu obok dzikiego kąpieliska rzecznego pod mostem kolejowym, czyli praktycznie przy ścieżce dydaktycznej. Można ganić śmiecenie, ale fakt złożenia odpadów w jednym miejscu może świadczyć o tym, że i tam przydałby się kosz o tej porze roku.

Zdjęcia w galerii: Żywiec Miasto jest Nasze FB.

Udostępnij

4
+3
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę