"Grzybiarz jest jak saper" - Justyn Kołek współautorem książki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Justyn Kołek, uznany grzyboznawca z Międzybrodzia Bialskiego, wielokrotny juror Wielkiego Grzybobrania z Gwiazdami, członek-współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Mykologicznego wraz z dziennikarką Ewą Furtak opracowali podręcznik grzybiarza.

Justyn Kolek

W swoim poradniku pt. „Grzybownik" obalają popularne (i niebezpieczne) mity na temat grzybów, podpowiadają gdzie i kiedy warto wybrać się na grzyby oraz jak nauczyć się odróżniać te jadalne, od takich, które mogą zaszkodzić a nawet zabić.

Książka zawiera również praktyczne informacje na temat przechowywania i  przetwarzania grzybów oraz mapę najbardziej urodzajnych miejsc w Polsce. Premierę "Grzybownika", wydawanego przez Wydawnictwo Pascal zapowiedziano na 1 sierpnia br. Jej fragment przeczytacie w pliku poniżej.

pdffragment_grzybiarz_jest_jak_saper.pdf2.28 MB

kolek kniga

Udostępnij

12
+12
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę