Nie tylko Strachy Na Lachy - czas na Dni Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W najbliższy weekend czeka nas święto gminy Jeleśnia. Wystąpią Strachy na Lachy, bracia Golec zaprezentują kolejną odsłonę swojego jubileuszu, ale to tylko część atrakcji.

Strachy na LAchy

 Za nami już pierwsza odsłona tego wydarzenia, czyli koncert rodziny Kaczmarek, który odbył się jeszcze 19 lipca. Co dalej? Weekend rozpocznie się w sobotę na sportowo, turniejem tenisa stołowego. Wieczorem koncert zespołu Golec Orkiestra i dyskoteka. Niedziela to mecz piłki nożnej z sąsiednią słowacką Oravską Polhorą, występy kapel ludowych i wieczorny koncert znanej formacji Strachy Na Lachy. To ciągle jeszcze nie wszystko. Szczegółowy program znajdziecie poniżej.

plakat dni jelesni nowy 800x600 s

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę