Pracownie multimedialne dla gminy Lipowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs. 

Pracownia komputerowa

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Twardorzeczce i w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lipowej powstaną dwie nowoczesne pracownie multimedialne. Wszystko dzięki świetnie ocenionym projektom w konkursie #OSEWyzwanie. Z powiatu Żywieckiego nagrodę otrzymało 10 szkół w tym, aż 2 z Gminy Lipowa!

-  Jesteśmy jedną z najpiękniejszych gmin, ale nie najzamożniejszą, więc maksymalnie staramy się korzystać z możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych. Dlatego cieszę się, że teraz, kiedy również w środków zewnętrznych zakończyliśmy termomodernizację wszystkich szkół w naszej gminie, udało się pozyskać środki na dwie multimedialne pracownie - mówi Jan Góra wójt gminy Lipowa. 

Do konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Najliczniej z województwa mazowieckiego i lubelskiego. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. Szczegóły oceny zgłoszeń opisane zostały w Regulaminie Konkursu. Z powiatu Żywieckiego nagrodę otrzymało 10 szkół w tym aż 2 z gminy Lipowa.

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę