Oświadczenie Starostwa w sprawie nieprawidłowości i śledztwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oświadczenie Starostwa Powiatowego w Żywcu nadesłał nam rzecznik prasowy instytucji Dariusz Szatanik. Powiat Żywiecki w prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach postępowaniu występuje w charakterze pokrzywdzonego.

lex

"Dlatego też mając na względzie pełne wyjaśnienie sprawy współpracuje z organami ścigania celem wyjaśnienia wszelkich okoliczności związanych z toczącym się postępowaniem.
Równocześnie na podstawie doniesień prasowych, z których wynika postawienie konkretnym osobom zarzutów prokuratorskich zwróciliśmy się do Prokuratury o udzielenie bliższych informacji na temat prowadzonego postępowania, co z kolei będzie podstawą do podjęcia konkretnych działań ze strony Powiatu wobec organów prowadzących placówki oświatowe, w których doszło do wyłudzenia subwencji oświatowej."

Udostępnij

2
-3
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę