Chcesz kupić buty? Niecodzienna oferta bielskiej "skarbówki" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nietypowej licytacji Urzędu Skarbowego nr 2 w Bielsku – Białej można było dziś wziąć udział. Kto nie zdążył, będzie miał okazję w ten piątek, na korzystniejszych warunkach.

buty 2

Do nabycia tą drogą było ponad 1,7 tys. par obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. Jaki typ? Sportowe, wizytowe, letnie, trekingowe. Oprócz tego akcesoria do konserwacji obuwia: pasty, kremy, czyściki, szczoty, również sznurowadła, wkładki do butów itp. Co istotne, warunkiem jest nabycie całego zestawu, czyli 1764 par butów 685 szt. artykułów do konserwacji, 877 artykułów obuwniczych. Nie jest to zatem oferta dla ewentualnych nabywców detalicznych. Wartość szacunkowa urzędu dla butów, to 99 457,37 tys. zł, a cena wywoławcza, obowiązująca w poniedziałek, to 74 593,03 zł. Dla artykułów do konserwacji to odpowiednio 1543,12 zł i 1157,34 zł. Towar pochodzi od posiadającej zadłużenia firmy McArtur z Brzezia.
Poniedziałkowa licytacja nie doszła do skutku z uwagi na brak chętnych. Jeśli powodem była zbyt wysoka cena, druga odbędzie się w piątek 30 czerwca, a cena wywoławcza wyniesie 1/2 wartości szacunkowej. W przypadku gdy wartość szacunkowa przekracza kwotę 4.500,00 zł, warunkiem udziału w licytacji jest wniesienie do organu egzekucyjnego wadium w wysokości 1/10 kwoty oszacowania .Podane ceny zawierają podatek VAT.
Licytacja odbędzie się w piątek o godz. 10.00 w budynku Drugiego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 45. W godzinach 09.00 – 09.30 można oglądać przedmioty licytacji.

Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 033 499 84 17 lub 516 231 180

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę