Dla dobra zwierząt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Praca inspektorów to nie tylko pomoc zwierzętom. To również praca polegająca na budowaniu dobrych relacji z lokalnymi władzami. 

otozz

 Jak przyznają pracownicy Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Animals Inspektorat Bielsko-Żywiec, najlepszym przykładem na tą współpracę jest wójt gminy Rajcza Zbigniew Paciorek. Jako organ ochrony również dobrostanu zwierząt jest otwarty na współprace z inspektoratem, z którym podpisał deklarację o współpracy.

"Wspólnie działamy dla tych, którzy sami sobie nie poradzą. Mamy nadzieję, że za przykładem Wójta Gminy Rajcza Zbigniewa Paciorka, niebawem pójdą kolejni samorządowi włodarze. Gminy najczęściej nie posiadają wykwalifikowanych pracowników a ich działania w zakresie ochrony zwierząt ograniczają się do opłacenia schronisk, usług weterynaryjnych oraz utylizacji martwych zwierząt. My to zmieniamy i budujemy nową rzeczywistość bo warto współpracować, bo warto pomagać i ratować, bardzo często tragicznie traktowane zwierzęta, zarówno domowe jak i gospodarskie." - czytamy na stronie społecznościowej OTOZ Animals.
Na zdjęciu: Agnieszka Bugajska Romanek - Koordynator OTOZ Animals Inspektoratu Bielsko Żywieckiego i Wójt Gminy Rajcza Zbigniew Paciorek.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę