Kłopoty z mostem w Milówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że na podstawie przeprowadzonych oględzin przez służby Powiatowego Zarządu Dróg, a także opracowanej ekspertyzy technicznej mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1439S (km 1+360 ) czyli ul. Grunwaldzkiej w Milówce, wystąpiła konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego na tym moście.

Most Milowka

Zgodnie z ekspertyzą techniczną przedmiotowego mostu, należało wyłączyć południowy pas jezdni (od strony górnej wody) z użytkowania, a na północnym pasie wprowadzić  naprzemienny ruch z ograniczeniem masy całkowitej pojazdów do 40 ton.

Z uwagi na powyższe, służby drogowe PZD wyłączyły z ruchu drogowego prawą stronę mostu, poprzez wydzielenie jej separatorami ruchu z umieszczeniem oznakowania pionowego wraz z sygnalizacją świetlną.

Wprowadzone zabezpieczenie zostanie utrzymane do czasu usunięcia zaistniałej przyczyny.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę