"Tomek" - ostatnie pożegnanie i zrzutka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tym smutnym zdarzeniu poinformowali kilka dni temu ratownicy medyczni Powiatu Żywieckiego.

Napiorkowski

 W czwartek 29 października w wieku 46 lat zmarł ratownik medyczny Tomasz Napiórkowski:

- Praca w pogotowiu ratunkowym była jego pasją i powołaniem. Niestety COVID nie oszczędza nikogo, nawet pracowników Ochrony Zdrowia... Wirus zaatakował szybko, bez cienia szansy na walkę. Nie zdążyliśmy się z Tomkiem pożegnać, zostawił po sobie smutek, żal i mnóstwo pytań: dlaczego? - informuje w portalu zrzutka.pl Szymon Januszyk.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w Kościele Zesłania Ducha Świętego w Lalikach w dniu 4.11.2020 r. o godzinie 11.00.

Zbiórka

Koledzy i znajomi Tomasza Napiórkowskiego zorganizowali w portalu crowdfundingowym zbiórkę na rzecz rodziny zmarłego, która jednocześnie ma ułatwić ostatnie pożegnanie osobom, które z uwagi na pandemię nie będą mogły się stawić.  

"Wiemy że mnóstwo osób Tomka znało, lubiło i szanowało. Wielu chciałoby uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych, złożyć na grobie kwiaty, zapalić znicz. Jednak z uwagi na obecne obostrzenia nie jest to możliwe. Tutaj każdy kto ma taką potrzebę może zrobić to symbolicznie. Uzyskana ze zbiórki kwota zostanie w całości przekazana Rodzinie Tomka." - czytamy w opisie zrzutki.

Zbiórkę można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę