Pozytywnie zakręceni w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znasz kogoś interesującego, kto mieszka w Rajczy? Jeśli tak, to zgłoś tę osobę do galerii ludzi pozytywnie zakręconych. Na pomysł takiego wyróżnienia mieszkańców wpadł sołtys Rajczy wraz z Radą Sołecką. 

główne copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Galerię ludzi pozytywnie zakręconych mają tworzyć zdjęcia wyjątkowych osób związanych z Rajczą. Wśród nich są już m.in. fotki grupy teatralnej „Effatha”, poetki Klaudii Wiercigroch - Woźniak, Młodzieżowej Rady Sołeckiej, Orlika Rajcza, ratownika GOPR Włodzimierza Lach, dziecięcego zespołu pieśni i tańca „Sarna” i akrobatki Julii Derus. Każdy może teraz dodać do tego grona wybraną przez siebie osobę.

- Pokażmy tych, którzy na to zasługują, robią coś, o czym nasze społeczeństwo nie wie. Trzeba się tylko porozglądać wokół siebie, na pewno kogoś takiego znajdziemy - zachęcają pomysłodawcy galerii.  

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę