Zaproszenie na koncert w karczmie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fundacja 9sił zaprasza na koncert zespołu Masala Soundsystem.

Masala

 Zespół wystąpi w Starej Karczmie w Jeleśni 9 października br. Wydarzenie to połączone będzie z kolacją w formie szwedzkiego stołu. 

Cena biletu to 110 zł. Dostępnych jest 100 biletów.

Start:

kolacja: 19.00 do 20.30,

koncert: 20.30 do 22.00.

 

Jak zakupić bilet:

  1. Rezerwacja biletu telefonicznie: 602 893 485 lub mailowo: bilety.9sil@gmail.com

 

  1. Bilety można zakupić przelewając kwotę 110 zł na nr konta Fundacji 9sił: BNP Paribas 60 1600 1462 1886 5142 0000 0001 z dopiskiem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI z wpisanym IMIENIEM i NAZWISKIEM.

 

  1. Potwierdzenie przelewu wraz z numerem telefonu proszę przesłać na maila: bilety.9sil@gmail.com

 

O zespole

Założony w 2002 roku warszawski kolektyw Masala Soundsystem widowiskowo zderza świat tradycyjnych instrumentów i melodii z różnych stron świata z nowoczesnymi pętlami bębnów, głębokim basem i społecznie świadomą uliczną poezją (po polsku i po angielsku). Twórczość Masali przekracza gatunkowe ramy, w zależności od potrzeb sięgając po punkową wściekłość, taneczność elektroniki, hip-hop'ową ekspresję, dubową głębię czy etniczny mistycyzm. Skład zespołu tworzą wirtuozi w swoich dziedzinach działania, wywodzący się z na pozór odległych muzycznych światów - takich jak muzyka ludowa i etniczna, hip-hop czy nowoczesna muzyka elektroniczna. Ich wspólne działania artystyczne okazują się doskonale współgrać i łączą się w fascynująca całość.

Efektem działalności Masala Soundsystem jest 10 długo- i średnio- grających albumów (LP i EP), szereg singli oraz ponad 1000 koncertów, imprez i audycji radiowych, w tym występy na największych i najbardziej prestiżowych krajowych festiwalach - jak i kilkadziesiąt występów zagranicznych, od Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier przez Belgię, Francję i Niemcy po Koreę Południową, Indie i Afganistan. Nagrania Masala Soundsystem wielokrotnie pojawiały się w krajowych i w zagranicznych mediach - np. polskiej Trójki, angielskich BBC Radio One i BBC Asia czy rozgłośni z Niemiec, Grecji, Francji, Meksyku, Australii i Finlandii. Płyty zespołu wielokrotnie polecali też redaktorzy popularnych światowych blogów o "muzyce świata", takich jak Tropical Bass (Niemcy), Rebel Sounds (Kanada) czy Cassette Blog (Meksyk).

 W 2020 i 2021 roku ukazało się sześć nowych singli Masala Soundsystem, odwołujących się w warstwie lirycznej do bieżącej sytuacji tak w kraju (np. "Policja i Bandyci") jak i na świecie (np. "No Tomorrow", "Gatunek Idiotów"). Zespół w świadomy sposób odszedł od wydawnictw długogrających na rzecz krótszych form, pozwalających na publikację utworów mocniej powiązanych z "tu i teraz". Ostatnia długogrająca płyta zespołu - "Ziemia Na Sprzedaż" - ukazała się na CD i na winylu w 2016 roku, nakładem legendarnego wydawnictwa Antena Krzyku.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę