Wymierzą w kopciuchy! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciąg dalszy walki z niską emisją. Urząd Marszałkowski i Gazeta Wyborcza zapraszają na warsztaty „Piece i opał. Kopciuchy na celowniku”, które odbędą się w czwartek, 26 października w żywieckim klubie „Śrubka”.

komin

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00. Uczestnicy będą zastanawiać się nad tym, jak skutecznie walczyć z niską emisją w regionie. Dwa najciekawsze pomysły zaprezentowane zostaną 23 listopada podczas spotkania podsumowującego akcję w Urzędzie Marszałkowskim. Przypomnijmy, że wcześniej warsztaty odbyły się już w Katowicach, Rybniku i Częstochowie.

Zgłoszenia na żywieckie spotkanie należy przesyłać na adres mailowy slaskiebezsmogu@katowice.agora.pl lub telefonicznie pod nr 507 094 318.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę