Kolejny kandydat na burmistrza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj odbyło się w Żywcu spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem, organizowane przez partię Wolność i zakończone ważną wiadomością.

 W trakcie wydarzenia ogłoszono nazwisko kandydata Wolności na burmistrza Żywca. W szranki z dotychczasowym włodarzem miasta Antonim Szlagorem stanie Wojciech Bielewicz - prezes Żywieckiej Wolności. Kandydat ma 43 lata. Oprócz działalności w partii Wolność jest między innymi od kilku lat prezesem Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Góral 1956 Żywiec. W 2015 roku miał kandydować na posła na Sejm RP z listy Komitetu Wyborczego Korwin. Na listę tego komitetu oddano wtedy w Żywcu 730 głosów.

Udostępnij

17
-7
24

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę