Policja poszukuje zaginionego seniora - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 86-letniego mieszkańca Żywca. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania w piątek w godzinach rannych i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Mężczyzna w piątek około 7.00 rano wyszedł z miejsca zamieszkania. Następnie około godziny 08:00 prawdopodobnie był widziany jako pasażer taksówki koloru ciemnego, odjeżdżając z rejonu swojego miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 86 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, proste, zarost kilkudniowy, uszy lekko odstające, oczy koloru szarego, nos średni, prosty.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową koloru czarnego z pomarańczowym zamkiem, spodnie materiałowe koloru ciemnego, czapkę typu kaszkiet wełniany koloru ciemny popiel, buty czarne do kostek zapinane na zamek.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę