W szkołach w Lipowej nie próżnują w wakacje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Lipowej samorząd wykorzystuje czas wakacji na remont w placówkach oświatowych. Prace trwają już w Lipowej, Siennej i Twardorzeczce, a niebawem zaczną się w Leśnej i Słotwinie.

sp 1

Remont rozpoczął się już m.in. w szkole w Lipowej - modernizowany jest tam korytarz włącznie z wymianą drzwi. - Staramy się stwarzać naszym młodym mieszkańcom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju. W związku z tym w tej przerwie wakacyjnej zdecydowaliśmy się na podjęcie działań remontowych w każdej ze szkół - mówi wójt gminy Lipowa Jan Góra.

Zmiany w szkołach to nie jedyne wakacyjne inwestycje w gminie. Prace remontowe będą trwać również na ośmiu drogach - w Lipowej na tzw. Wielodrodze, w Słotwinie na ul. Rudzika, w Siennej na ulicach Magnoliowej i Cyprysowej, w Ostrym na drogach nr 390 i 386, oraz w Leśnej na drogach nr 555 i 551. Wszędzie położony zostanie nowy asfalt.

- Chcemy stopniowo poprawić sytuację związaną z drogami w naszej gminie  i już niebawem kolejni mieszkańcy będą mogli cieszyć się z dróg z nowym asfaltem - mówi wójt.

 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę