Znów Sonbird - tym razem na festiwalu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele ostatnio w naszych mediach można przeczytać o żywieckim zespole muzycznym Sonbird. Planują wydać płytę, grali w pociągu, koncertowali w Zakopanem, będzie można ich zobaczyć i posłuchać podczas Dni Lipowej. To nie wszystko. Sonbird ma wystąpić też na całkiem dużym festiwalu.

20106425 984881358319386 221478020165082389 n

Chodzi o Czad Festiwal 2017 w Straszęcinie, koło Dębicy. Impreza potrwa aż 5 dni, w terminie 23 – 27 sierpnia. Spodziewane są takie sławy, jak: The Offspring, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Armia, Big Cyc, Coma, Lady Punk czy Vavamuffin. Zespół z Żywca wystąpi tam w niedzielę 27.08 w godz. 18.15 – 19.00, w ramach sekcji Acoustic Stage.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę