Zabawa w podchody po Międzybrodziu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcą zachęcić do wolontariatu. Grupa młodzieży z Międzybrodzia Bialskiego „Lidekalni” organizuje festyn „Zaangażuj się w życie”. Wydarzenie odbędzie się 12 listopada w sali gimnastycznej miejscowej Szkoły Podstawowej nr 1. Start o godzinie 14.00.

pretty-351884 960 720

Festyn kierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 25 lat. - Zapraszamy tych, którzy pragną od życia czegoś więcej. Tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą przejść przez życie pozostawiając po sobie ślad - zachęcają organizatorzy. Głównym celem wydarzenia jest przekonanie młodych ludzi do zaangażowania się w wolontariat w wybranych grupach i organizacjach działających w gminie Czernichów.

Festyn rozpocznie się od zabawy w podchody po Międzybrodziu i okolicy. Później, w szkole, odbędzie się przedstawienie dotyczące wolontariatu. Kolejnymi punktami programu będą: pokaz organizacji pozarządowych, quiz z nagrodami oraz festiwal młodych talentów. Na zakończenie zagra zespół TON.

Festyn „Zaangażuj się w życie” organizowany jest w ramach projektu „Inicjatywnie Lokalnie” realizowanego przez fundację Partnerstwo Dorzecza Kocierzanki i Koszarawy. Projekt ten współfinansowany  jest z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę