Bezpłatna pomoc logopedyczna? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zaburzenia mowy, będące częstym następstwem wylewów, to poważny problem dla osób, które to spotyka. Padła pewna deklaracja kandydata na burmistrza Żywca Antoniego Szlagora w tym kierunku.

Szlagor debata

Wczoraj odbył się panel dyskusyjny, poświęcony sytuacji seniorów na Żywiecczyźnie. Pośród wielu pytań, jakie skierowane były do kandydatów na burmistrza, jedno dotyczyło konkretnych kroków na rzecz seniorów naszego miasta. Nową propozycję przedstawił w swojej odpowiedzi obecny burmistrz,.

- Chcemy uruchomić dla osób po wylewie bezpłatną pomoc logopedyczną. Jest bardzo wiele osób, które borykają się z takim problemem. Do jednostek się trudno dostać w ramach tego całego przedsięwzięcia. Jak będę burmistrzem, to i wiele innych działań będę uwzględniał z Radą Seniorów – powiedział Szlagor.

Udostępnij

3
-4
7
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę