Promile w "piąteczek" w Straży Miejskiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy strażnicy miejscy ruszyli z akcją promocyjną posiadanego urządzenia, dla niejednego z mieszkańców miasta lub jego gości bardzo przydatnego.

 W korytarzu siedziby Straży Miejskiej w Żywcu przy ul. Zielonej, obok wejścia do Galerii Lider, niedaleko drzwi wejściowych znajduje się alkomat. Korzystanie jest bezpłatne, a drzwi do niego otwarte całą dobę. Automat o nazwie Promiler wisi tam już ponad rok. Od niedawna natomiast do korzystania z niego zachęca wiszący na drzwiach wejściowych plakat z hasłem: „Tutaj sprawdzisz, czy możesz prowadzić”. Czy ktoś sprawdza?

- Tak,przychodzą ludzie i korzystają sobie z alkomatu. Widać, że jest przydatny. Najczęściej chyba przychodzą w piątki w nocy albo w soboty nad ranem dosyć młodzi ludzie.  – informuje nas dyżurny Straży Miejskiej.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę