Wskazania smogu - w niektórych pełnia lata - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Może to być ważne też dla osób spoza Żywca. 

Nie są aktualizowane niektóre wskaźniki poziomu zanieczyszczenia w poszczególnych dzielnica Żywca, które znaleźć można na stronie internetowej miasta (www.zywiec.pl). Pomiary Podlesia i Kocurowa opatrzone są datą 19 sierpnia, a więc blisko dwa miesiące temu i w porze, kiedy zagrożenie smogiem było znacznie mniejsze niż dziś. Zwrócił na to uwagę czytelnik w liście do naszej redakcji podkreślając, że uwagę na to zwracać mogą osoby chcące kupić nieruchomość - np. w Żywcu Podlesiu - i chcą się dowiedzieć na temat średniego zanieczyszczenia dzielnic, a więc i sensowności zakupu.

Na awaryjność wskazań na stronie miasta nasz portal zwracał uwagę już prawie dwa lata temu. Wówczas "zatrzymały się w czasie" pomiary również Kocurowa, ale tylko tej dzielnicy na czas nie więcej jak dwóch dni. Potem jeszcze sytuacja się powtórzyła na kilka godzin. Co ciekawe, to właśnie Kocurów wygrał potem konkurs miejski na dzielnicę z najmniejszym średnim smogiem.

W  sprawie przyczyn nieaktualnych obecnych wskazań zwróciliśmy się z pytaniem do Urzędu Miejskiego w Żywcu. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę