Dębina, terminal, w których miejscach kwarantanna? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Informowaliśmy niedawno o tym, jak wygląda procedura kierowania do odbycia kwarantanny i gdzie się w tej sprawie zwrócić. Jeśli nie odbywa się jej w domu, to gdzie, w powiecie żywieckim i okolicy?

 Już teraz 16 osób, w tym obywatele innych krajów niż Polska, przebywa w Wojewódzkim Centrum Pediatrii na Kubalonce. Powiat żywiecki? Jak informuje Radio Katowice, na Żywiecczyźnie do przyjmowania osób skierowanych na kwarantannę,wyznaczono Hotel Dębina w Żywcu i Hotel Azalia w Węgierskiej Górce. W rezerwie pozostaje teren byłej platformy odpraw granicznych w Zwardoniu. Decyzje o skierowaniu tam podejmie ewentualnie wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę