Nietypowe potwierdzenia szczepienia w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Utworzone w gminach na Żywiecczyźnie punkty szczepień przeszły odbiory i niebawem ruszą z nich masowe szczepienia. Wyjątkowym punktem szczepień na mapie powiatu żywieckiego, jest punkt w Lipowej.

Lipowa szczepienia

Tylko tam osoby oczekujące na szczepienia będę mogły obejrzeć materiał filmowy dotyczący walorów krajobrazowych Malowniczej Gminy Lipowa. Nikt na seans się nie spóźni, bo kilku minutowy film będzie zapętlony i czas oczekiwania na swoją kolej w zupełności wystarczy, aby obejrzeć go w całości. Poza tym tylko w Lipowej otrzymamy nietypowe potwierdzenie szczepienia w tej gminie. Mianowicie na wszystkich zaszczepionych czekać będzie naklejka z Lipowską Śliwką Bronką potwierdzająca, szczepienie w Malowniczej Gminie Lipowa. Na specjalnej wlepce Bronka wyraża dumę z faktu, że osoba zdecydowała się na szczepienie dając tym samym dobry przykład innym. A co z osobami towarzyszącymi? Zwłaszcza dziećmi? Oni również mogą odebrać Bronkę z pozdrowieniami …

- Mamy wyremontowaną nową salę w centrum gminy, którą przygotowywaliśmy tak, aby mogą spełniać bardzo wiele funkcji. Nie spodziewaliśmy się, że będzie w niej punkt szczepień, ale nie stanowiło dla nas problemu, żeby również do takich działań ją dostosować, a w dodatku umilić osobą ten krótki, ale być może dla kogoś stresującym pobyt w niej - mówi Jan Góra, wójt Gminy Lipowa.

Warto dodać że punkt szczepień w Lipowej znajduje się w centrum gminy tuż obok największego Śliwkowego Muralu w Polsce znajdującego się na Szlaku Beskidzkich Murali.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę