Bezpłatna mammografia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobiety w wieku od 50 do 69 lat już 1 września będą mogły skorzystać z darmowych badań mammograficznych w Węgierskiej Górce.

adult-19033 960 720

Mammobus dostępny będzie przy centrum handlowym Huta przy ul. Wyspiańskiego. Co ważne, na takie badania nie trzeba skierowania od lekarza. Panie, które chcą zostać przebadane proszone są o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu 58 666 24 44 lub przez stronę internetową www.mammo.pl w zakładce „formularz rejestracyjny”. 

Mammografia trwa zaledwie kilka minut. Dzięki zdjęciom rentgenowskim można wykryć guzki na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a to znacznie zwiększa szanse na powrót do zdrowia. Profilaktyka jest bardzo ważna - rak piersi to nowotwór, na który Polki chorują najczęściej. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę