Zatrzymany sprawca rozbojów w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna w ciągu jednego dnia najpierw pobił, a następnie okradł dwóch 14-latków. Został szybko zatrzymany przez policjantów z Rajczy. Jak ustalili śledczy, przestępstw tych dopuścił się wspólnie z dużo młodszym kolegą. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

Rozbrjarz

 Dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w parku gminnym dwóch mężczyzn okradło 14-latka. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, dwóch mężczyzn pobiło nastolatka i jego rówieśnika. To nie wszystko. Gdy po kilku godzinach ponowienie spotkali ich na ulicy, znowu ich pobili i dodatkowo ukradli im telefony komórkowe. Policjanci szybko ustalili, kto mógł dokonać tych przestępstw. W niedługim czasie od zdarzenia zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty pobicia oraz dokonania dwóch rozbojów. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres trzech miesięcy. Jak ustalili śledczy, 27-latek przestępstw tych dokonał wspólnie z 15-letnim kolegą. Decyzje co do dalszego losu 15-latka podejmie sąd rodzinny i nieletnich. 27-latkowi za popełnione przestępstwa grozi kara nawet 12 lat więzienia.

Udostępnij

11
+11
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę