Dzięki szybkiej akcji odnaleziony 86-latek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej policjanci z Łodygowic odnaleźli 86-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna wyszedł z domu podczas nieobecności domowników. Sytuacja była bardzo poważna. Po dwóch godzinach poszukiwań mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie.

Odnaleziony 86 latek

 Wczoraj tuż przed 21.00 do dyżurnego żywieckiej komendy policji zatelefonowała mieszkanka Świnnej i poinformowała, że jej 86-letni ojciec, pod jej nieobecność, wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Sytuacja była groźna, gdyż nikt nie wiedział, w którym kierunku mężczyzna mógł się udać. Dodatkowo było zimno, a 86-latek miał problemy ze zdrowiem. Policjanci z Żywca oraz komisariatów rozpoczęli poszukiwania zaginionego. W akcji wykorzystano również psa tropiącego. Policjanci sprawdzali szpitale, przystanki, pogotowie ratunkowe. Na bieżąca sprawdzano monitoring. Po około dwóch godzinach poszukiwań, policjanci z Łodygowic, odnaleźli zaginionego w Żywcu na ul. Sporyskiej. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonym działaniom nie doszło do tragedii.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę