Uwaga TVN z Jeleśni! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno w Jeleśni gościła Telewizja Polsat, w związku z bulwersującą opinię publiczną sprawą usiłowania zabójstwa. Teraz, w związku z tym samym incydentem, ma pojawić się TVN.

Uwaga TVN

Do zdarzenia doszło w maju br. Mężczyzna, który z nożem rzucił się na śpiącą żonę mocno kalecząc jej twarz, został oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Po kilkutygodniowej  obserwacji psychiatrycznej i opinii biegłych został z aresztu wypuszczony na wolność. Nie zastosowano wobec niego żadnego innego środka zapobiegawczego, nawet zakazu zbliżania się do żony. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Uwaga TVN to program interwencyjny, podczas którego reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahając się używać ukrytych kamer, czy sięgać po prowokację. Często ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników.

Odcinek z Jeleśni nadany będzie dziś 29 listopada o godz. 19.50 w stacji TVN. Powtórka w nocy ze środy na czwartek o godz. 03.20.

Zobacz zajawkę.

Udostępnij

9
+6
3

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę