Policjanci uratowali 72-latka przed wychłodzeniem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Natychmiastowa reakcja policjantów z Rajczy prawdopodobnie uratowała życie 72-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. O tym, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu, mundurowych poinformowała zaniepokojona sąsiadka.

Tuż przed świętami dyżurny Komisariatu Policji w Rajczy otrzymał informację od jednej z mieszkanek Ujsół, że od kilku dni nie widziała swojego sąsiada. Kobieta była zaniepokojona i bała się, że mogło mu się coś stać. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Drzwi do budynku były zamknięte i pomimo długiego pukania, nikt nie otworzył. Wiedząc, że liczy się każda minuta, mundurowi weszli do budynku przez jedno z uchylonych okien. W pokoju zauważyli mocno wychłodzonego, leżącego na łóżku 72-latka. Jak się okazało, budynek od kilku dni nie był ogrzewany, a mężczyzna miał problemy z poruszaniem się. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie, które zaopiekowało się 72-latkiem. O jego sytuacji stróże prawa powiadomili również odpowiednie instytucje, które otoczą mężczyznę właściwą opieką.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę