Wspierajmy OSP Rychwałdek. Okradli ich - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy o tym, że strażnica OSP Rychwałdek została okradziona z potrzebnych jej sprzętów. Trwa zbiórka na zakup nowych.

 - Chcemy dozbroić samochód pożarniczy, abyśmy mogli w pełni brać udział w akcjach. Jesteśmy mobilni, do pożarów będziemy jeździć, ale jak chodzi o takie sprawy, jak na przykład zwalone drzewa, do tego potrzebny już jest sprzęt, który nam skradziono. Trudno określić jego precyzyjną wartość, bo ceny są ruchome. Ale było to na pewno ponad 27 tys. zł. Każda wpłacona złotówka będzie cenna. Pozwoli nam działać dalej i w pełni – powiedział nam Jacek Kijas prezes OSP Rychwałdek.
Na portalu zrzuta.pl celem jest kwota 30 tys. zł. Na zebranie jej jest dużo czasu, bo ponad 100 dni, jednak biorąc pod uwagę znaczenie działań OSP Rychwałdek dla lokalnej społeczności, im prędzej akcja się skutecznie zakończy, tym lepiej. Wesprzeć strażaków można TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę