Ponad 50 kierowców jechało za szybko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z żywieckiej "drogówki" prowadzili regularne kontrole. Z jakimi efektami?

Policja drogowka Pilsudskiego

Wczoraj od wczesnych godzin rannych na terenie Żywca i powiatu policjanci prowadzili działania "Prędkość". Stróże prawa na wyznaczonych punktach kontrolnych sprawdzali, czy kierujący przestrzegają przepisów dotyczących ograniczeń prędkości. W trakcie akcji wykorzystywali sprzęt pomiarowy m.in. videorejestratory oraz laserowe mierniki prędkości. Wyniki działań niestety wciąż niepokoją. Pomimo złych warunków pogodowych i śliskiej nawierzchni 52 kierowców zbyt mocno naciskało pedał gazu. W 49 przypadkach, niestosowanie się do przepisów ograniczenia prędkości, zakończyło się dla kierowców nałożeniem mandatu karnego. To niestety nie wszystko. Jednemu z kierowców policjanci zatrzymali prawo jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, a dwóch popełniło przestępstwa. 36-latek z Mysłowic kierował volvo pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, a 34-latek z powiatu żywieckiego, pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami. Działania zakończyły się o 22.00.

 

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę