Sąsiadka ugasiła pożar - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taka sąsiadka to skarb.

W niedzielę 11 marca około godz. 22.00, w Żywcu przy ul. Osiedle na Wzgórzu jedna z mieszkanek zauważyła pożar kubła ze śmieciami, znajdującego się pod schodami u sąsiadów. W bardzo bliskiej odległości od miejsca pożaru był skład drewna na opał. Tylko przytomność i opanowanie młodej kobiety zapobiegły większemu nieszczęściu lub tragedii. Nie tylko powiadomiła służby ratownicze, ale także przyniosła ze swojego domu gaśnicę i przystąpiła do gaszenia pożaru. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy byli pod wielkim wrażeniem. Sąsiedzi tymczasem spokojnie sobie spali. Dopiero strażacy poinformowali ich o całym zdarzeniu. W wyniku tego pożaru spaleniu uległ plastikowy kubeł oraz część składowanego drewna.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę