Policjanci już na wodzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozpoczął się sezon wodny. Policjanci z żywieckiej komendy będą dbać o bezpieczeństwo osób odpoczywających nad jeziorami. To zadanie ułatwią im łodzie motorowe. Przeszły już one wszystkie techniczne przeglądy.

67-419354

 Na Żywiecczyźnie funkcjonują dwa wodne ogniwa. Policjanci będą stacjonować nad jeziorami Żywieckim i Międzybrodzkim. Mundurowi pomogą w holowaniu łódek lub w wydostaniu się z wody. Do ich zadań należeć będzie również pouczanie korzystających z kąpieli. Policjanci będą też strzec porządku podczas różnych sportowych imprez odbywających się nad jeziorami. Wodną ochronę funkcjonariusze sprawować będę przez kilka miesięcy, aż do zakończenia sezonu letniego.

Żywieccy policjanci przypominają, że wakacyjna kąpiel nad jeziorem wiąże się nie tylko z przyjemnością, ale też  z niebezpieczeństwem. Wiele osób jednak o tym zapomina. Wypadków nad wodą wciąż jest wiele. Wodny patrol ma to zmienić. Mundurowi podkreślają jednak, że najważniejszy jest zdrowy rozsądek i apelują o rozwagę. Szczegółowe informacje o tym jak zachować się podczas kąpieli znajdziemy na stronie internetowej żywieckiej policji w zakładce „Bezpieczeństwo - jak unikać zagrożeń”.

 

Foto: KPP w Żywcu 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę