Po alkoholu z dzieckiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat może spędzić w więzieniu kobieta, która pod wpływem alkoholu zajmowała się swoim dzieckiem. Żywieccy policjanci ustalają, czy naraziła je na niebezpieczeństwo.

67-422325

 W niedzielny wieczór dyżurny Komisariatu w Rajczy otrzymał zgłoszenie o pijanej kobiecie, opiekującej się w parku swoim dzieckiem. Nieodpowiedzialną matką okazała się 35 - letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Na spacer wybrała się ze swoją 4-letnią córeczką. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia policjantów - kobieta miała w organizmie prawie promil alkoholu. Dziewczynkę w opiekę powierzono rodzinie.

Foto: KPP w Żywcu

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę